Osiągnięcia uczniów

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W  WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


Pragniemy poinformować, że:

Uczennica klasy VI KINGA KOPACZ  została FINALISTKĄ  Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz zakwalifikowała się także do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

Uczennica klasy VI ALEKSANDRA WIĄCEK zakwalifikowała się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W  WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
Sukces naszego ucznia

Uczeń klasy VI Dawid Pawlik, jako jedyny ze szkół na terenie naszej gminy, weźmie udział w III etapie XII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego, który odbędzie się w marcu 2015 roku. Uzyskał on bardzo dobry wynik 80,64 %. W II etapie tego konkursu brało udział 339 uczniów. Dawid uczestniczył również w II etapie II Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Życzymy mu dalszych sukcesów.

 

WIELKI SUKCES UCZENNICY KLASY VI AGATY TOMASZEWSKIEJ ZE SP W HUCIE PODŁYSICY

 

I miejsce Agaty Tomaszewskiej w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego w SP W Lechowie

12 czerwca w szkole Podstawowej w Lechowie odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas szóstych. Uczennica naszej szkoły Agata Tomaszewska okazała się bezkonkurencyjna uzyskując niemalże stuprocentowy wynik, a tym samym zajęła I miejsce w gminie.
Uczennicę do konkursu przygotowała Urszula Wiącek.
 
 

AGATA TOMASZEWSKA ZOSTAŁA LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO. JEST RÓWNIEŻ FINALISTKĄ  WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZEGO. BRAŁA RÓWNIEŻ UDZIAŁ W II ETAPIE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JEZYKA ANGIELSKIEGO.

ZGODNIE Z REGULAMINEM AGATA BĘDZIE ZWOLNIONA ZE SPRAWDZIANU KLASY VI.

 

Agata Tomaszewska również w konkursie recytatorskim w Makoszynie otrzymała nominację do udziału w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w WDK w Kielcach. 

Wielki sukces SP w Hucie Podłysicy.

Uczniowie ze SP w Hucie Podłysicy wzięli udział w trzech konkursach zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty.

W konkursie humanistycznym brała udział Agata Tomaszewska z klasy VI i Maria Bera z klasy V.  Uczennice do konkursu przygotowały panie: Małgorzata Drogosz, Barbara Strzelecka, Marzena Pindral.

W konkursie matematyczno – przyrodniczym brali udział Agata Tomaszewska z klasy VI i Dawid Pawlik z klasy V.  Do tego konkursu uczniów przygotowały panie: Wioleta Wiącek i  Halina Suchenia.

W konkursie z języka angielskiego wzięli udział: Agata Tomaszewska z klasy VI, Julia Brożyna, Maria Bera i Katarzyna Jabłko z klasy V. Uczennice przygotowała pani Urszula  Wiącek.

Wielkim sukcesem naszej szkoły jest zakwalifikowanie się do etapu powiatowego naszej uczennicy Agaty Tomaszewskiej w konkursie humanistycznym, matematyczno -  przyrodniczym i z języka angielskiego oraz ucznia klasy V  Dawida Pawlika w konkursie matematyczno – przyrodniczym.